Światła motocyklowe przeciwmgielne, 40W LED, dodatkowe źródło światła, do montażu, dla BMW R1200GS, ADV F800GS, F700GS, F650GS, K1600.

Availability: In stock

US $40.50

Tanie i rabaty Światła motocyklowe przeciwmgielne, 40W LED, dodatkowe źródło światła, do montażu, dla BMW R1200GS, ADV F800GS, F700GS, F650GS, K1600 Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product DiscriptionJasność pokaż:Różnica ze światłem CSP i światłem e-mark

Światło CSP: z soczewkami Befocal, ale nie ma dokumentu certyfikacyjnego e-mark

E-mark Light: z soczewkami w kształcie litery D z E9-mark dokumentem certyfikacyjnym

Pozostałe funkcje są takie same

Certyfikacja:

Światło przeciwmgielne spełnia podstawowe wymagania bezpieczeństwa.
(Jeśli potrzebujesz certyfikatu E9-mark, skontaktuj się z nami, wyślemy ci certyfikat przez e-mail)

Gwarancja:

* Wszystkie nasze światła LED mają trzy (3) rok gwarancji na wady produkcyjne.

* Diody LED są oceniane na 30,000 godzin (około 11.3 lat pracy przez 8 godzin dziennie).

(Uwagi: jeśli twoje zamówienia nie dotrą od nas lub nie otrzymają uszkodzonego produktu, zwrócimy ci pełną kwotę lub wyślemy nowy.)

Funkcja:

* Uwaga: nasze światła przeciwmgielne z oporem są o 10% wyższe niż inne, które bez oporu
* Moc: 40W
* Napięcie: DC10-30V
* Kolor światła: biały
* Temperatura barwowa: 6000K
* Temperatura pracy: -45 ℃-85
* Żywotność: 30000 godzin
* Wykonane z wysokiej jakości i długiej żywotności
* Wspornik montażowy 360 stopni uniwersalny wspornik regulacyjny
* Aby uzyskać dodatkową ochronę soczewek świateł LED, zapewniamy aluminiowe osłony LED w kolorze czarnym.
(Uprzejmie przypomnienie: wszelkie pytania, plz prosimy o kontakt z nami.)

Czyste światło:

-Wyjście diod LED to czyste białe światło, które jest bardziej skuteczne w oświetleniu drogi i jest bardziej zauważalne dla innych pojazdów zarówno w dzień, jak iw nocy.

Niskie zużycie energii:

-Diody LED pobierają tylko 10-30 watów każdy (standardowy reflektor pobiera 55 watów). Oszczędza to ograniczoną moc dla podgrzewanego biegu lub inne akcesoria elektroniczne, a także oszczędza alternator przed nadmiernym zużyciem.

Wysokiej jakości reflektory i soczewki:

-Reflektory LED i soczewki zaprojektowane w celu zminimalizowania ilości rozproszonego światła, co oznacza, że więcej wytwarzanego światła dociera do drogi, gdzie się liczy. Inne marki wykorzystują reflektory i soczewki o niższej jakości, które rozpraszają wytwarzane światło, zmniejszając ogólną skuteczność.

Niski profil projekt:

-Oświetlenie LED i systemy montażowe są niskoprofilowe i stylowe. Nasze światła wykonują świetną robotę, podkreślając gotowy na przygodę wygląd boksera wodnego R1200GS, nawet gdy są wyłączone.

Nie mogą być widoczne dla:

-Nasze diody LED pomagają ci widzieć innych kierowców. Jasna biała wiązka świateł LED przyciąga uwagę innych kierowców, którzy czasami nie widzą motocykli. Podczas gdy nasze diody LED przyciągają uwagę innych kierowców, nie są tak jasne, że są ślepe i rozpraszają ich uwagę.

Niskie koszty utrzymania:

-Diody LED oferują niezawodną obsługę trzydzieści tysięcy godzin i nie mają delikatnych włókien, które mogą pękać jak tradycyjna żarówka żarowa. Oznacza to, że nie ma potrzeby noszenia zapasowych żarówek ani martwienia się o wypalone światła z diodami LED.

Montaż:

Uniwersalne zastosowanie: motocykle led lights pasują do wszystkich pojazdów, mogą być szeroko stosowane w większości motocykli i stylów pojazdów (dla Off Road, SUV, ATV, UTV, Trucks), Marine, łódź itp. lub ozdobiona w ogrodzie, na dziedzińcu.

230189930;

Related Product