Motocyklowe światła przeciwmgielne LED, R1200GS 40W zestaw wspomagający do BMW R1200GS F850GS F750GS F 850GS 750GS 1250GS GS LC Adventure.

Availability: In stock

US $40.50

Tanie i rabaty Motocyklowe światła przeciwmgielne LED, R1200GS 40W zestaw wspomagający do BMW R1200GS F850GS F750GS F 850GS 750GS 1250GS GS LC Adventure Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription
Różnica ze światłem CSP i światłem e-mark

Światło CSP: z soczewkami Befocal, ale nie ma dokumentu certyfikacyjnego e-mark

E-mark Light: z soczewkami w kształcie litery D z E9-mark dokumentem certyfikacyjnym

Pozostałe funkcje są takie same

Certyfikacja:

Światło przeciwmgielne spełnia podstawowe wymagania bezpieczeństwa.
(Jeśli potrzebujesz certyfikatu E9-mark, skontaktuj się z nami, wyślemy ci certyfikat przez e-mail)

Gwarancja:

* Wszystkie nasze światła LED mają trzy (3) rok gwarancji na wady produkcyjne.

* Diody LED są oceniane na 30,000 godzin (około 11.3 lat pracy przez 8 godzin dziennie).

(Uwagi: jeśli twoje zamówienia nie dotrą od nas lub nie otrzymają uszkodzonego produktu, zwrócimy ci pełną kwotę lub wyślemy nowy.)

Funkcja:

* Uwaga: światła przeciwmgielne KEMIMOTO z oporem są o 10% wyższe niż inne, które bez światła rezystancyjnego
* Moc: 40W
* Napięcie: DC10-30V
* Kolor światła: biały
* Temperatura barwowa: 6000K
* Temperatura pracy: -45 ℃-85
* Żywotność: 30000 godzin
* Strumień świetlny: 2500 lm/pc; 5000 lm/para
* Wykonane z wysokiej jakości i długiej żywotności
* Wspornik montażowy 360 stopni uniwersalny wspornik regulacyjny
* Aby uzyskać dodatkową ochronę soczewek świateł LED, zapewniamy aluminiowe osłony LED w kolorze czarnym.

Czyste światło:

-Wyjście diod LED to czyste białe światło, które jest bardziej skuteczne w oświetleniu drogi i jest bardziej zauważalne dla innych pojazdów zarówno w dzień, jak iw nocy.

Niskie zużycie energii:

-Diody LED pobierają tylko 10-30 watów każdy (standardowy reflektor pobiera 55 watów). Oszczędza to ograniczoną moc dla podgrzewanego biegu lub inne akcesoria elektroniczne, a także oszczędza alternator przed nadmiernym zużyciem.

Wysokiej jakości reflektory i soczewki:

-Reflektory i soczewki LED zaprojektowane w celu zminimalizowania ilości rozproszonego światła, co oznacza, że więcej wytwarzanego światła dociera do drogi, gdzie się liczy. Inne marki używają reflektorów o niższej jakości, co zmniejszy ogólną skuteczność.

Niski profil projekt:

-Oświetlenie LED i systemy montażowe są niskoprofilowe i stylowe. Nasze światła wykonują świetną robotę, podkreślając gotowy na przygodę wygląd boksera wodnego R1200GS, nawet gdy są wyłączone.

Nie mogą być widoczne dla:

-Nasze diody LED pomagają ci widzieć innych kierowców. Jasna biała wiązka świateł LED przyciąga uwagę innych kierowców, którzy czasami nie widzą motocykli. Podczas gdy nasze diody LED przyciągają uwagę innych kierowców, nie są tak jasne, że są ślepe i rozpraszają ich uwagę.

Niskie koszty utrzymania:

-Diody LED oferują niezawodną obsługę trzydzieści tysięcy godzin i nie mają delikatnych włókien, które mogą pękać jak tradycyjna żarówka żarowa. Oznacza to, że nie ma potrzeby noszenia zapasowych żarówek ani martwienia się o wypalone światła z diodami LED.

Montaż:

Uniwersalne zastosowanie: motocykle led lights pasują do wszystkich pojazdów, mogą być szeroko stosowane w większości motocykli i stylów pojazdów (dla Off Road, SUV, ATV, UTV, Trucks), Marine, łódź itp. lub ozdobiona w ogrodzie, na dziedzińcu.205755010;

Related Product